Dünyanın en mutlu ülkesi Finlandiya’dan mutluluk dersleri: İşte başvuru detayları…

Finlandiya, iştirakçilerin “içlerindeki Finliyle” ilişki kurmasını sağlamak için memnunluk ustalık sınıfı açıyor. Dünya Memnunluk Raporu tarafından üst üste 5. defa “dünyanın en keyifli ülkesi” seçilen İskandinav ülkesindeki turizm yetkilileri, mutluluklarıyla tekrar ilişki kuracaklara yardım etme maksadıyla eşsiz bir inzivaya çekilme uygulaması başlattı.

Visit Finland, seçilen 10 şanslı iştirakçinin Finlandiya’nın Lakeland bölgesindeki Kuru Tatil Köyü’ne seyahat ederek içsel memnunluğu yakalama yollarına dair yüz yüze koçluk alacağı eşsiz bir “Mutluluk Ustalık Sınıfı” için müracaatları açtı

Independent Türkçe’de İpek Uyar çevirisiyle yayınlanan makalede, Finlandiya’nın Lakeland bölgesine seyahat edecek iştirakçilerin Kuru isimli, her şey dahil tatil köyünde konaklayacağı söz edildi.

Konaklama müddetince konuklar tabiattaki materyallerle yapılan el sanatları hakkında bilgi edinecek, ormanlarda ve göllerde idman yapacak, “sakinleştirici seslerin ve müziğin” keyfini çıkaracak, “ruh ve vücutları için yemek” yiyecek ve “kişisel koçları olarak çalışan uzmanlar” sayesinde Fin ömür şeklini deneyimleyecek.

Visit Finland’a nazaran ülkü müracaat sahipleri “Finlandiya doğasıyla ve güzel olmaya bütünsel yaklaşımla ilgilenen, dışa dönük kişiler” olacak.

Başvuru için ise şu paylaşım yapıldı: “Keşfedilmek için #FindYourInnerFinn (İçinizdekiFinliyiBulun) ve #VisitFinland (FinlandiyayıZiyaretEdin) etiketlerini kullanarak bizi @ourfinland kullanıcı ismiyle etiketleyin.”

Mutluluk ustalık sınıfı müracaatları hala açık ve 2 Nisan 2023’te sona erecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir