Kemal Aslan: “Çivril’in hizmetkarı olacağım”

DENİZLİ (İGFA) – 31 Mart lokal seçim çalışmalarını sürdüren Bağımsız Çivril Belediye Lider Adayı Kemal Aslan, seçime dair değerlendirmelerde bulunarak projelerini anlattı.

GÜÇLÜ BİR HALDE ÇİVRİL HALKININ ADAYIYIM

Cumhuriyet Halk Partisi’nde aday gösterildikten 37 gün sonra adaylığın diğerine verildiğini hatırlatan Lider Adayı Aslan, “Diğer adaylar ön seçimden kaçtılar. Bana söz oyunu yaptılar. Ben üyelere ve seçmene güvendiğimi söyledim. Parti meclisi tarafından CHP’den aday olarak ilan edildim. 37 gün çalıştım. Ancak geldiğimiz noktada vilayet ve ilçe idaresi yanımda olmadı. Bilhassa ilçe idaresi kuyumu kazdı. Genel başkanı benim aleyhimde kandırdılar. Benim içinde bulunduğum CHP’de hak ve hukuk kalmadı. Gelinen noktada bağımsız adayım artık daha güçlüyüm. Zira ben partili ve partisiz herkesin oyuna talipken artık o denli telaffuzum kalmadı ben herkesin adayıyım.” dedi.

OYUN OYNAYANLARLA SANDIKTA HESAPLAŞACAĞIZ

Çivril için hizmet sevdalısı olarak yola çıktığını kaydeden Aslan, “Çivril halkı bana yapılan haksızlığın farkında ben haklıyım ve kazanacağım. Bana oyun oynayanlarla mahşerde değil, 31 Mart’ta sandıkta hesaplaşacağım. “diye konuştu.

ÇİVRİL’İN SIKINTISINI BİLİYORUM TAHLİL BENDE

Kaygı dinleyen ve tahlil üreten bir belediyecilik anlayışına sahip olacaklarını tabir eden Lider Adayı Aslan, “Görev alanımızdaki her vatandaşımızın keder ortağı olacağım. Her vatandaşımın buyruğunda olup, hizmetkarı olacağım. Çivril’de 21’nci yüzyılda çöp sorunu var. Kanserojenli su sorunu var. EDS olmayan yollar var trafik kazalarına neden oluyor. Bunları düzelteceğiz. Çivril’i motosporlar kenti yapacağız. İstihdam sağlamak için kuru meyve kenti yapacağız. Çivril’in kederini biliyorum. İstihdamı artıracağım. Çivril’i bir kültür kenti yapacağım. “şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir