Mini etekli kadınlar sokak ortasında bir adamı tekme tokat dövdü

Kolombiya’nın tanınan kentlerinden Medellin’de şaşkınlık yaratan bir akın ve gasp olayı yaşandı…

Sözcü’de yer alan haberde; Kentin hareketli bölgelerinden Berrio Park yakınlarında kalabalığın olduğu bir caddede, küçük etek giymiş bayanlar bir adama saldırdı. İki bayan küçük etek ve kısa askılı giyerken, üçüncü bayan ise daha uzun giyindi.

Saldırıya uğrayan adamın İngiliz bir turist olduğu açıklanırken, adamı çembere alan bayanlar sert darbeler vurdu. Bayanlar adamın başına vurarak, şanssız adamı yere düşürdükten sonra yerde de atağa devam etti.

İnsanların gözü önünde yaşanan olayda bayanlar adamın eşyalarını karıştırıp, “pahalı” telefonuna el koydu. Ama bu sırada polis olay yerine gelerek bayanları etkisiz hale getirdi. Yapılan açıklamada üç bayanın da gözaltına alındığı belirtildi.

Turistlerin ağır olduğu bölgede yaşanan olayın ayrıntıları güvenlik kamerasına da yansıdı.

El Tiempo gazetesi, “Kadınlar adamın yüksek kaliteli cep telefonunu ele geçirmek için saldırmış” yorumunu yaptı. Valle de Aburra Polis Şefi Adrian Chacon, olayla ilgili soruşturma başlatıldığını duyurdu.

Chacon, “Gelen ihbar doğrultusunda polisler olay yerine gelip duruma müdahale etti. Çalınan eşyalar ve para turiste iade edildi” dedi.

Odatv.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir